Nejlepší granule pro psy

Asi všichni bychom si přáli, aby naši psi nebyli nikdy nemocní a měli krásný a hlavně dlouhý život. Kromě jiného, a to například genetických předpokladů, je jedním z nejdůležitějších faktorů v psím životě strava. Někdo svého psa krmí metodou BARF (= syrové maso, zelenina, ovoce), někdo psům vaří lidskou stravu, ale většina majitelů krmí svého psa granulemi. Na českém trhu najdete desítky různých krmiv pro psy, a to od těch, která obsahují nadměrné množství obilovin nebo dokonce karcinogenní látky, až po krmiva superprémiová, špičková, která obsahují ideální množství nejen kvalitních surovin, ale také minerálních látek nebo např. chondroitinu. My se dnes podíváme na jedny z těch nejlepších psích granulí, které můžete psovi nabídnout.

 

 

 

TOP granule pro psy byly oceněny ***** - luxusní granule pro psy


 

Možná už jsme slyšeli o nejlepším kanadském krmivu, o granulích, které dostaly nejlpší hodnocení - 5/5 hvězdiček od organizece AAFCO a které bude váš pes s největší pravděpodobností milovat. Jsou jimi granule NUTRAM GRAIN FREE - superprémiové krmivo pro psy. Představujeme vám jeho nejlepší příchutě:

 

 

Nejlepší granule pro psyNutram Turkey, Chicken & Duck GRAIN FREE 11,34 kg - krocan a kuře - 1525,-Kč

Zcela nový typ špičkových granulí.

Skvělé složení: Čerstvé krůtí maso, moučka z kuřecího masa, hrách, cizrna, čerstvé kuřecí maso, sušená celá vejce, maniok, kuřecí tuk (stabil. vit. E a kyselinou citrónovou), přírodní kuřecí aroma, čerstvé kachní maso, semínka quinoa, mořská sůl, tykev, sušená brokolice, agáve (zdroj inulinu), semena chia, moučka z mořských řas, extrakt z řas (zdroj DHA), yucca schidigera, glukosamin hydrochlorid, kapusta, granátové jablko, malina, sušený špenát, extrakt z mušle GLM, zelený čaj, extrakt z rozmarýnu.

 

Koupit nejlepší granule pro psy

 

 


Nejlepší krmivo pro psy


Nutram Salmon & Trout Small Breed GRAIN FREE 11,34 kg - Losos a pstruh


Netřeba zdůrazňovat, jak jsou ryby důležité pro děti. Chcete-li i pro svého psa to nejlepší, určitě vyzkoušejte tyto granule.

 

Složení: Čerstvé maso ze pstruha, moučka z kanadského lososa, moučka z kuřecího masa, hrách, cizrna, celá sušená vejce, maniok, čerstvé maso z kanadského lososa, kuřecí tuk (stabil.vit. E a kyselinou citronovou), přírodní aroma, olej z kanadského lososa (zdroj DHA a EPA), semínka z quinoy, mrkev, tykev velkoplodá, jablka, borůvky, mořská sůl, agáve (zdroj inulinu), semínka chia, moučka s mořských řas, yucca schidigera, glukosamin hydrochlorid, kapusta, brusinky, ostružiny, sušený špenát, extrakt z mušle GLM, zelený čaj, extrakt z rozmarýnu.

 

Koupit nejlepší granule pro psy

 

Nejlepší granule pro štěňata

 

Další značkou, která byla oceněna jako top výrobce granulí, je značka Orijen. Nejlepší krmivo pro štěňátka se vyrábí v chutných a hlavně výživných a nutričně vyvážených kombinacích:

 

Orijen Puppy 13kg

Každá granule je doslova nabita výživnými živočišnými surovinami (80%).


Nejlepší krmivo pro psy

Složení: Čerstvé vykostěné kuřecí maso*, moučka z kuřecího masa, čerstvý vykostěný losos*, moučka z krůtího masa, moučka ze sledího masa, červenohnědé brambory, kuřecí tuk (konzervován směsí tokoferolů), batata sladké brambory, hrách, čerstvá vykostěná krůta*, celá čerstvá vejce*, čerstvá kuřecí játra*, čerstvý vykostěný jezerní síh*, čerstvý vykostěný candát*, vojtěška sušená na slunci, hrachová vláknina, čerstvý vykostěný sleď*, organická chaluha, dýně,kořen čekanky, mrkev, špenát, listy tuřínu, jablka, brusinky, borůvky, kořen lékořice, kořen anděliky lékařské, pískavice řecké seno, květy měsíčku lékařského, sladký fenykl, lístky máty peprné, heřmánek lékařský, smetanka lékařská, saturejka zahradní, rozmarýna lékařská, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, niacin, thiamin mononitrát, riboflavin, calcium pantothenate, pyridoxin, kyselina listová, biotin, vitamín B12, minerály (chelát železa, chelát zinku, chelát manganu, chelát mědi), selen z kvasnic, mikroorganismy druhu Lactobacillus acidophilus (DSM13241) a Enterococcus faecium (NCIMB10415). * DODÁVÁNO ČERSTVÉ — bez konzervantů a nikdy mražené.


Koupit nejlepší granule pro psy

 

Orijen Puppy Large - pro štěňata velkých a obřích plemen 13kg

Kompletní holistické krmivo s kuřecím, lososím, krůtím masem a masem sleďů, síhů a candátů, určené pro štěňata velkých a obřích plemen.


Nejlepší krmivo pro psy

Složení: Čerstvé vykostěné kuřecí maso*, moučka z kuřecího masa, čerstvý vykostěný losos*, moučka z krůtího masa, moučka ze sledího masa, červenohnědé brambory, kuřecí tuk (konzervován směsí tokoferolů), batata sladké brambory, hrách, čerstvá vykostěná krůta*, celá čerstvá vejce*, čerstvá kuřecí játra*, čerstvý vykostěný jezerní síh*, čerstvý vykostěný candát*, vojtěška sušená na slunci, hrachová vláknina, čerstvý vykostěný sleď*, organická chaluha, dýně, kořen čekanky, mrkev, špenát, listy tuřínu, jablka, brusinky, borůvky, kořen lékořice, kořen anděliky lékařské, pískavice řecké seno, květy měsíčku lékařského, sladký fenykl, lístky máty peprné, heřmánek lékařský, smetanka lékařská, saturejka zahradní, rozmarýna lékařská, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, niacin, thiamin mononitrát, riboflavin, d-calcium pantothenate, pyridoxin, kyselina listová, biotin, vitamín B12, minerály (chelát železa, chelát zinku, chelát manganu, chelát mědi), selen z kvasnic, mikroorganismy druhu Lactobacillus acidophilus (DSM13241) a Enterococcus faecium (NCIMB10415). * DODÁVÁNO ČERSTVÉ — bez konzervantů a nikdy mražené.


Koupit nejlepší granule pro psy


 

 

 

tvorba-webovych-stranek-pro-chovatelske-stanice

Zvířecí-potřeby.cz

2345advert

Přidat chovnou stanici

Váš e-mail 
Název CHS 
www 
Plemeno 
Opište tento kód hvpwgl SPAM prevence
    

reklama

tvorba wwwstranek pro chovatele
Moonbarks tvorba www pro chovatele psů
palava
Papillon FCI chovatelská stanice Pálava Country Art
bubbledog-tibetska-doga
Tibetská doga Shangri La Bohemia.

 

 

blondpes.cz

První moderní online magazín o psech. Psí novinky z celého světa, právní poradna, fotoreportáže z výstav psů, štěňátka a psi na prodej, prezentace chovatelských stanic, atlas psů.
Informace o nových plemench psů, exotická a málopočetná plemena, žebříček popularity jednotlivých plemen a další exkluzivní informace na jednom místě.

To je portál pro pejskaře blondpes.cz

Tvorba vizitek pro chovatele psů a koček