Dovolená se psem - Slovensko

Dovolená se psem - Slovensko

Vedle krásných rakouských jezer se lze se psem v blízkém zahraničí koupat také na Slovensku, v neméně průzračné Liptovské Maře.

 

Cesta je podle online map dlouhá 500km a měla by trvat necelých 6 hodin. Pokud ale trefíte dopravní špičku v Mikuláši nebo nepojedete maximální povolenou rychlostí na dálnici, může se prodloužit i na 7 hodin, ale všechno se dá stihnout i za 5.

 

Míst, kde se se psem kolem Liptovské Mary usídlit, se nabízí mnoho. Důležité je, abyste se neubytovali na pláži, kam nesmí psi, ale mohli každý den ráno se psem vyběhnout od vody. Také druhů ubytování, kde vás se psem vemou, je tu hodně. Od rodinných penzionů po chatu, kterou máte celou pro sebe. Pro krátkodobé pobyty je snadnější a levnější bydlení v penzionu, chaty se na pár dní nabízí obvykle až jako last minute, neboť majitelé dávají přednost alespoň týdenním pobytům. Vždycky když ubytování objednáváte, připište, že máte psa, případně jak velkého, ne všude jsou psi vítání. Někde vás se psem nepustí ani do restaurace (např. na Štrbském plese).

 

 

 

Dovolená se psem - Slovensko

Dovolená se psem - Slovensko

Liptovská Mara

Ověřeno: penziony jsou čisté, ani pod postelí není špína.

 

 


 


 

Poslední aktualizace ( 22. Března. 2014 )
 

tvorba-webovych-stranek-pro-chovatelske-stanice

cat-logo-krmivo.cz.png

2345advert

Přidat chovnou stanici

Váš e-mail 
Název CHS 
www 
Plemeno 
Opište tento kód hcdvhk SPAM prevence
    

reklama

tvorba wwwstranek pro chovatele
Moonbarks tvorba www pro chovatele psů
Ragdoll kočka
Ragdoll chovná stanice Chovná stanice koček Ragdoll
bubbledog-tibetska-doga
Tibetská doga Shangri La Bohemia.

 

 

blondpes.cz

První moderní online magazín o psech. Psí novinky z celého světa, právní poradna, fotoreportáže z výstav psů, štěňátka a psi na prodej, prezentace chovatelských stanic, atlas psů.
Informace o nových plemench psů, exotická a málopočetná plemena, žebříček popularity jednotlivých plemen a další exkluzivní informace na jednom místě.

To je portál pro pejskaře blondpes.cz

Tvorba vizitek pro chovatele psů a koček