Zemřel pes zpěvačky Miley Cyrus

Zpěvačka Miley Cyrus se zhroutila - zemřel její milovaný pes Floyd.

 

Miley, která je momentálně na své Bangerz tour na Tweeter napsala, že její následující vystoupení zřejmě nebudou tak dobrá:

"Dneska je můj 2. nejhorší den v životě. Stále se s tím nemůžu smířit... Můj miláček Floyd dneska zemřel. Jsem z toho zničená."

 

 

 

 

 

 


 

 "Asi už to víte, ale důvod, proč jsem tak zničená, je můj pes. Neměla bych říkat, že byl můj nejoblíbenější, ale on byl a teď už tu není. Ráda bych mu věnovala song, společně jsme vždycky poslouchali Fleetwood Mac, je to jeho oblíbená píseň...takže tahle píseň je teď pro tebe, Floyde."

 

Miley, která je známá tím, že si pejsky adoptuje z útulků a vlastní křížence rotvajlera a bígla jménem Happy, německého ovčáka Mata, křížence čivavy Beana a zachráněné štěně Mary Jane, podobnou tragédii již zažila v prosinci 2012, kdy její pes Ziggy zabil jejího jorkšírka Lilu.

Poslední aktualizace ( 05. Dubna. 2014 )
 

tvorba-webovych-stranek-pro-chovatelske-stanice

cat-logo-krmivo.cz.png

2345advert

Přidat chovnou stanici

Váš e-mail 
Název CHS 
www 
Plemeno 
Opište tento kód reqnbh SPAM prevence
    

reklama

tvorba wwwstranek pro chovatele
Moonbarks tvorba www pro chovatele psů
Ragdoll kočka
Ragdoll chovná stanice Chovná stanice koček Ragdoll
bubbledog-tibetska-doga
Tibetská doga Shangri La Bohemia.

 

 

blondpes.cz

První moderní online magazín o psech. Psí novinky z celého světa, právní poradna, fotoreportáže z výstav psů, štěňátka a psi na prodej, prezentace chovatelských stanic, atlas psů.
Informace o nových plemench psů, exotická a málopočetná plemena, žebříček popularity jednotlivých plemen a další exkluzivní informace na jednom místě.

To je portál pro pejskaře blondpes.cz

Tvorba vizitek pro chovatele psů a koček