pes-s-polovinou-hlavy

 

Oogy se stal celebritou v roce 2008, kdy byl pozván do známého pořadu Oprah Winfrey a o 2 roky se jeho životní příběh stal námětem na knihu. Svůj život začal jako bojový pes ponechaný na pospas smrti a skončil obklopený milující rodinou, která se o něho starala posledních 12 let.

 

Larry Levin a jeho 12 letá dvojčata zrovna prožili bolestné rozloučení se  17 letým kocourem Buzzym v psí nemocnici v Pennsylvanii, když zrovna uviděli Oogyho. Psa bez levé části hlavy s obrovskou růžovou jizvou. Nikdo přesně nevěděl, co se mu stalo, ale bylo zřejmé, že sloužil jako tréninkový pes pro bojové psy na psí zápasy. Navzdory svému utrpení byl velmi milý a obě dvojčata zahrnul pusinkami. Rodina Levinsových se Oogyho ujala a staly se z nich bojovníci za ochranu bojových plemen.

 

Oogy si prošel 3 operacemi lebky, první mu zachránila život, při druhé mu rekonstruovali obliček a třetí byla z důvodu podezření na rakovinu mozku. Ta se naštěstí nepotvrdila, jednalo se o infekci, která vyžadovala operaci.

 

"Nejhorší věc, co se tomuhle psovi stala, je zároveň nejlepší věc v mém životě. Jsme dva starší chlapi, kteří si navzájem vypomáhají."

 

2.3. je Oogy navždy opustil...


 

Poslední aktualizace ( 06. Března. 2015 )
 

tvorba-webovych-stranek-pro-chovatelske-stanice

cat-logo-krmivo.cz.png

2345advert

Přidat chovnou stanici

Váš e-mail 
Název CHS 
www 
Plemeno 
Opište tento kód bdepmc SPAM prevence
    

reklama

tvorba wwwstranek pro chovatele
Moonbarks tvorba www pro chovatele psů
Ragdoll kočka
Ragdoll chovná stanice Chovná stanice koček Ragdoll
bubbledog-tibetska-doga
Tibetská doga Shangri La Bohemia.

 

 

blondpes.cz

První moderní online magazín o psech. Psí novinky z celého světa, právní poradna, fotoreportáže z výstav psů, štěňátka a psi na prodej, prezentace chovatelských stanic, atlas psů.
Informace o nových plemench psů, exotická a málopočetná plemena, žebříček popularity jednotlivých plemen a další exkluzivní informace na jednom místě.

To je portál pro pejskaře blondpes.cz

Tvorba vizitek pro chovatele psů a koček