Slepý husky na aljašském závodě psích spřežení bojuje

Na 1000 mil dlouhém aljašském závodě psích spřežení Iditarod bojuje společně s dalšími 70 týmy jedno výjimečné spřežení. Spřežení se slepou fenkou sibiřského huskyho jménem Laura.Před dvěma lety si musher Kelly Maixner všiml, že se oči jeho fenky Laury začínají zamlžovat. Veterináři tehdy 5ti leté fence diagnostikovali chronickou superficiální keratitidu.

 

Fenka pojmenovaná po jeho matce miluje závodění a tak v letošním roce tvoří důležitou část Kellyho týmu na známém a velmi náročném závodu na 1000 mil po Aljašce - Iditarod.

 

"Myslím, že mnoho těchto psů může běžet s polozavřenýma očima a nechat se unášet smečkou. Je schopná běžet i na prvním místě, díky psovi vedle sebe pak vede správným směrem."

 


 

Poslední aktualizace ( 17. Března. 2015 )
 

tvorba-webovych-stranek-pro-chovatelske-stanice

cat-logo-krmivo.cz.png

2345advert

Přidat chovnou stanici

Váš e-mail 
Název CHS 
www 
Plemeno 
Opište tento kód hhmdqh SPAM prevence
    

reklama

tvorba wwwstranek pro chovatele
Moonbarks tvorba www pro chovatele psů
Ragdoll kočka
Ragdoll chovná stanice Chovná stanice koček Ragdoll
bubbledog-tibetska-doga
Tibetská doga Shangri La Bohemia.

 

 

blondpes.cz

První moderní online magazín o psech. Psí novinky z celého světa, právní poradna, fotoreportáže z výstav psů, štěňátka a psi na prodej, prezentace chovatelských stanic, atlas psů.
Informace o nových plemench psů, exotická a málopočetná plemena, žebříček popularity jednotlivých plemen a další exkluzivní informace na jednom místě.

To je portál pro pejskaře blondpes.cz

Tvorba vizitek pro chovatele psů a koček