Čůrací plínky pro psy

 

Zasekané chlupy v oblečení, chlupatá trička, chlupy na svetru, které ani pračka neodstraní, to zná každý chovatel, který má doma psa. Nyní ale přichází řešení v podobě speciálních pracích programů.

 

 

Lídrem ve výrobě praček pro chovatele je německá značka BEKO založená v roce 1982 v Düsseldorfu. Nabízí nejširší spektrum praček s programem nazvaným PET, který odstraní chlupy z oblečení. To jistě uvítá každá chovatelka.

 

Pračku Beko WMB 51031 CS PT lze navíc zakoupit již za cenu 5390,-Kč v tomto obchodě. Nabídne: 5kg náplň, 1000 otáček, energetická třída A+ a dalších 11 programů.


BEKO nabízí i vyšší řady praček s programem PET a podobný program začala nabízet i firma LG. Nejlevnější je ale pračka Beko WMB 51031 CS PT.


Poslední aktualizace ( 13. Března. 2015 )
 

tvorba-webovych-stranek-pro-chovatelske-stanice

Zvířecí-potřeby.cz

2345advert

Přidat chovnou stanici

Váš e-mail 
Název CHS 
www 
Plemeno 
Opište tento kód bagtey SPAM prevence
    

reklama

tvorba wwwstranek pro chovatele
Moonbarks tvorba www pro chovatele psů
palava
Papillon FCI chovatelská stanice Pálava Country Art
bubbledog-tibetska-doga
Tibetská doga Shangri La Bohemia.

 

 

blondpes.cz

První moderní online magazín o psech. Psí novinky z celého světa, právní poradna, fotoreportáže z výstav psů, štěňátka a psi na prodej, prezentace chovatelských stanic, atlas psů.
Informace o nových plemench psů, exotická a málopočetná plemena, žebříček popularity jednotlivých plemen a další exkluzivní informace na jednom místě.

To je portál pro pejskaře blondpes.cz

Tvorba vizitek pro chovatele psů a koček