Nejlepší granule pro psy

Asi všichni bychom si přáli, aby naši psi nebyli nikdy nemocní a měli krásný a hlavně dlouhý život. Kromě jiného, a to například genetických předpokladů, je jedním z nejdůležitějších faktorů v psím životě strava. Někdo svého psa krmí metodou BARF (= syrové maso, zelenina, ovoce), někdo psům vaří lidskou stravu, ale většina majitelů krmí svého psa granulemi. Na českém trhu najdete desítky různých krmiv pro psy, a to od těch, která obsahují nadměrné množství obilovin nebo dokonce karcinogenní látky, až po krmiva superprémiová, špičková, která obsahují ideální množství nejen kvalitních surovin, ale také minerálních látek nebo např. chondroitinu. My se dnes podíváme na jedny z těch nejlepších psích granulí, které můžete psovi nabídnout.

 

 

 

TOP granule pro psy byly oceněny ***** - luxusní granule pro psy


 

 

 

Nejlepší granule pro psyFirstMate High Performance - kuře a sleď - 1686,-Kč / 15kg

Zcela nový typ špičkových granulí. Vhodné pro štěňata, březí a kojící feny, psy ve vysoké zátěži a mladé psy.

Díky skvělému složení slouží jako prevence poruch růstu a přetěžování pohybové a opěrné soustavy (vhodné i pro velká a obří plemena psů).

Skvělé složení: kuřecí moučka, ječmen, kuřecí tuk (konzervován vitamínem E), moučka z divokých sleďů, moučka ze sardinek, moučka z ančoviček, ovesná moučka, rybí olej, hnědá rýže, bramborová moučka, rajčatové výlisky, difosforečnan vápenatý, brusinky, borůvky, maliny, hnědá mořská řasa, cholin chlorid, propionan vápenatý, extrakt ze šalvěje, extrakt z rozmarýnu, česnekový olej, minerály (zinek, železo, mangan, měď, jód, kobalt, selen) vitamíny (vitamín E, vitamín C, vitamín B2, niacin, pantothenan vápenatý, vitamín B1, vitamín A, vitamín B6, kyselina listová, biotin, vitamín B12, vitamín D3), hydrolyzát z korýšů (zdroj glukosaminu)


 

Koupit nejlepší granule pro psy

 

 

Nejlepší hypoalergenní granule pro štěňata

 

 

FirstMate Pacific Ocean Fish Endurance/Puppy - 1636/13kg

Každá granule je doslova nabita výživnými živočišnými surovinami.


Nejlepší krmivo pro psy

Hypoalergenní krmivo pro štěňata, březí a kojící feny a psy v zátěži.
Posiluje imunitní systém, díky proteinu ze sledě pomáhá dosáhnout ideálního osvalení, je hypoalergenní a tedy vhodný pro citlivé psy a psy s potravinovými alergiemi, je bez obilovin, má vysoký obsah nenasycených mastných kyselin pro perfektní srst.Koupit nejlepší granule pro psy

 


 

 

tvorba-webovych-stranek-pro-chovatelske-stanice

2345advert

Přidat chovnou stanici

Váš e-mail 
Název CHS 
www 
Plemeno 
Opište tento kód wmcftx SPAM prevence
    

reklama

tvorba wwwstranek pro chovatele
Moonbarks tvorba www pro chovatele psů
Ragdoll kočka
Ragdoll chovná stanice Chovná stanice koček Ragdoll
bubbledog-tibetska-doga
Tibetská doga Shangri La Bohemia.

 

 

blondpes.cz

První moderní online magazín o psech. Psí novinky z celého světa, právní poradna, fotoreportáže z výstav psů, štěňátka a psi na prodej, prezentace chovatelských stanic, atlas psů.
Informace o nových plemench psů, exotická a málopočetná plemena, žebříček popularity jednotlivých plemen a další exkluzivní informace na jednom místě.

To je portál pro pejskaře blondpes.cz

Tvorba vizitek pro chovatele psů a koček