Wampum špičková kosmetika pro psy a kočky

Technologie vstoupily ve třetím tisíciletí i do oblastí, které dříve byly prerogativou přírody a nahodilosti. Atletovi poskytuje výhodu optimálně odpružená, lehčí a stabilnější bota. Vašemu psovi může rozhodující výhodu ve výstavním kruhu zajistit použití profesionální kosmetiky.


Exkluzivní distributor přináší do České republiky prostřednictvím portálu www.caninepleasure.eu špičkové kosmetické produkty pro psy a kočky - značku Wampum - sílu magie z Pretorie.

 

 

 

 

 

 

Značka Wampum přichází s širokou paletou produktů esenciální předvýstavní péče, tedy šamponů, kondicionérů a olejů. Tyto výrobky uhlazují srst, aniž by ji zanechávaly mastnou, přičemž efekt přetrvává několik dnů po umytí. Kromě základní péče Wampum nabízí produktovou řadu pro specifické potřeby chovatelů, a to od hydratujících a antistatických sprejů až po přípravky pro podporu objemu srsti a její tvarování. Wampum nabízí i šampony, přelivy a pudry podporující ideální čistý a studený tón bílé srsti při potlačení žlutých odstínů. Tak technologická kouzla z Pretorie dokážou propůjčit srsti bílých zvířat chladný a ostrý lesk běžících sněžných tygrů.

 

 

 

Kosmetika pro psy a kočky Wampum byla vyvinuta speciálně pro péči o výstavní psy mezinárodně úspěšnou chovatelkou psů a rozhodčí, doktorkou Heidi Rolfesovou, jež vyučuje a publikuje na fakultě chemického inženýrství na univerzitě v jihoafrické Pretorii. Filosofie značky Wampum představuje spojení sofistikovanosti chemického inženýrství a přímočarosti lásky mezi pánem a jeho psem. Tento koncept má poskytnout chovatelům rozhodující výhodu ve výstavním kruhu a zároveň přispět ke zdraví a pohodě jejich budoucích šampiónů. Kosmetika Wampum je skutečně navržena s důrazem na potřeby psů a nepojímá zvíře jako pouhý objekt a módní doplněk, je tedy vhodná nikoli jen pro potřeby soutěžních chovatelů, nýbrž pro všechny psy a kočky, pro něž jejich majitelé chtějí z lásky jen to nejlepší. V kosmetických produktech Wampum jsou používány výhradně komponenty schválené vládní agenturou Spojených států amerických pro kontrolu potravin a léčiv a splňují tak jedna z nejpřísnějších kriterií na světě. Veškerá kosmetika Wampum je v rámci ochrany zdraví kůže a čichu psů a koček zcela bez parfemace a je vhodná i pro ta nejcitlivější zvířata.

 

Špičkovou kosmetiku pro psy Wampum jako novinku přivádí na český trh portál www.caninepleasure.eu, tam lze veškeré produkty jednoduše a rychle zakoupit prostřednictvím objednávkového formuláře. Získejte výhodu ve výstavním kruhu už dnes!

 

Poslední aktualizace ( 30. Července. 2013 )
 

tvorba-webovych-stranek-pro-chovatelske-stanice

cat-logo-krmivo.cz.png

2345advert

Přidat chovnou stanici

Váš e-mail 
Název CHS 
www 
Plemeno 
Opište tento kód nxwouw SPAM prevence
    

reklama

tvorba wwwstranek pro chovatele
Moonbarks tvorba www pro chovatele psů
Ragdoll kočka
Ragdoll chovná stanice Chovná stanice koček Ragdoll
bubbledog-tibetska-doga
Tibetská doga Shangri La Bohemia.

 

 

blondpes.cz

První moderní online magazín o psech. Psí novinky z celého světa, právní poradna, fotoreportáže z výstav psů, štěňátka a psi na prodej, prezentace chovatelských stanic, atlas psů.
Informace o nových plemench psů, exotická a málopočetná plemena, žebříček popularity jednotlivých plemen a další exkluzivní informace na jednom místě.

To je portál pro pejskaře blondpes.cz

Tvorba vizitek pro chovatele psů a koček