Psí jména pro jezevčíka

 

Jezevčík má sice krátké nožky, ale dohání to svým obrovským charakterem. Jezevčík byl špechtěn pro lov některých kožešinových zvířat (jezevců) a to z něho dělá velmi statečného nebojácného psa. Znamená to ovšem také fakt, že jsou často velmi tvrdohlaví a hůře vycvičitelní.

 

Tito malí psi jsou velmi loajální a oddaní svému majiteli, ale pokud se jim v mládí nedostane řádné výchovy, snadno a rádi převezmou kontrolu nad celou vaší domácností. Vyžaduje určitou snahu, aby se z něho stal dokonalý společník. Jezevčíci potřebují krátné a zvučné jméno, neboť ho uslyší velmi často. Ideální pro ně jsou dvouslabičná jména (Lexi, Susie, Barry, Willie)

Jméno pro jezevčíka - fenku

 

Anka, Cooper, Sissy, Elfie, Elke, Elsa, Elsie, Freda, Greta, Gretchen, Heidi, Lexi, Lulu, Maddie, Millie, Mitzi, Riley, Sammy, Schnapps, Sophie, Susie

 

 

Jméno pro jezevčíka - psa

 

Arny, Axel, Barry, Baxter, Benson, Bentley, Cooper, Dieter, Duncan, Felix, Frank, Fritz, Gavin, Günter, Jasper, Kaspar, Klaus, Luther, Marty, Max, Mini, Murphy, Oscar, Otis, Riley, Rusty, Sammy, Schnapps, Siegfried, Spencer, Tucker, Viktor, Willie

 

 

 

tvorba-webovych-stranek-pro-chovatelske-stanice

2345advert

Přidat chovnou stanici

Váš e-mail 
Název CHS 
www 
Plemeno 
Opište tento kód xjfwry SPAM prevence
    

reklama

tvorba wwwstranek pro chovatele
Moonbarks tvorba www pro chovatele psů
Ragdoll kočka
Ragdoll chovná stanice Chovná stanice koček Ragdoll
bubbledog-tibetska-doga
Tibetská doga Shangri La Bohemia.

 

 

blondpes.cz

První moderní online magazín o psech. Psí novinky z celého světa, právní poradna, fotoreportáže z výstav psů, štěňátka a psi na prodej, prezentace chovatelských stanic, atlas psů.
Informace o nových plemench psů, exotická a málopočetná plemena, žebříček popularity jednotlivých plemen a další exkluzivní informace na jednom místě.

To je portál pro pejskaře blondpes.cz

Tvorba vizitek pro chovatele psů a koček