Práce pro milovníky psů

Hledáte příjemné zaměstnání ve společnosti psů? Přinášíme tipy na skvělou práci po boku nejlepšího přítele člověka. Pokud máte rádi psy, zvažte některé z těchto zaměstnání.

 


Specialista na problémové psy


Specialiasta psy trénuje a pomáhá majitelům s problémy v chování jejich často rozmazlených mazlíčků. Toto povolání vyžaduje rozsáhlé vzdělání nejen v oblasti kynologie.

Psí masér, majitel salónu


Psí terapeuti a maséři pomáhají psům k lepšímu zdraví a zmírňují bolest svalů pomocí masáže. Velmi oblíbené jsou psí salony, kam velmi rádi chodí majitelé dlouhosrstých psů zvlášť v letním období a před výstavami.

 

Trenér psů


Můžete se dále specializovat a školit např. policejní psy, psovody, vodící psy, psy z drogového oddělení, záchranářské psy, asistenční psy nebo psí televizní hvězdy.

 

Hlídání psů


Najčastěji po dobu dovolené přes den i noc anebo pravidelně jen na několika hodin denně. Budete se starat o psa, zatímco bude se bude majitel opalovat na Bali nebo zkoumat sopky na Islandu (kde je mj. pro psy karanténa). Případně dojedete k místu bydliště a pejska 2x denně vyvenčíte a nakrmíte (pozor, nekrmte velká plemena hned po procházce).

 

Běžná povolání:


Veterinář
Figurant
Chovatel
Veterinární asistent
Pracovník útulku

Poslední aktualizace ( 11. Prosince. 2012 )
 

tvorba-webovych-stranek-pro-chovatelske-stanice

2345advert

Přidat chovnou stanici

Váš e-mail 
Název CHS 
www 
Plemeno 
Opište tento kód revnff SPAM prevence
    

reklama

tvorba wwwstranek pro chovatele
Moonbarks tvorba www pro chovatele psů
Ragdoll kočka
Ragdoll chovná stanice Chovná stanice koček Ragdoll
bubbledog-tibetska-doga
Tibetská doga Shangri La Bohemia.

 

 

blondpes.cz

První moderní online magazín o psech. Psí novinky z celého světa, právní poradna, fotoreportáže z výstav psů, štěňátka a psi na prodej, prezentace chovatelských stanic, atlas psů.
Informace o nových plemench psů, exotická a málopočetná plemena, žebříček popularity jednotlivých plemen a další exkluzivní informace na jednom místě.

To je portál pro pejskaře blondpes.cz

Tvorba vizitek pro chovatele psů a koček