Plemena od D

Dalmatin

Temperament

 

Dalmatin byl šlechtěn, aby uběhl mnoho kilometrů, a to z něj činí neúnavného nadšence. Je hravý, dychtivý společník, který vyžaduje každodenní cvičení, má-li být chován doma. Miluje běhání a může se toulat. K ostatním psům se může zachovat agresivně, ale obvykle s nimi vychází dobře a zvláště vhondý je ke koním. K malým dětem je příliš energický, k cizím lidem pak odměřený.

 

Celý článek...
 
Dandie Dinmont teriér

Dandie dinmont teriér

Temperament

 

Dandie Dinmont je vždy připraven k lovu. Najdete v něm milujícího, věrného a láskyplného společníka pro lidi všech věkových kategorií. Potřebuje každodenní cvičení, aby nebyl frustrovaný. Je inteligentní a nezávislý. K cizím lidem může být odměřený a k cizím psům agresivní. Někteří rádi hrabou.

 

 

Celý článek...
 
Dobrman

Dobrman

Temperament

 

Dobrman je inteligentní, schopný strážce, vždy připraven chránit rodinu. Je loajální a odvážný. Má rád výzvy a je nadaným žákem při výcviku. Je citlivý a dobře reaguje na přání svého pána, i když může být panovačný. K cizincům je nedůvěřivý a k ostatním psům může být agresivní. Potřebuje aktivní rodinu a denní aktivity. K dětem může být přílis energický.

Celý článek...
 


tvorba-webovych-stranek-pro-chovatelske-stanice

Přidat chovnou stanici

Váš e-mail 
Název CHS 
www 
Plemeno 
Opište tento kód mqnvsl SPAM prevence
    

reklama

tvorba wwwstranek pro chovatele
Moonbarks tvorba www pro chovatele psů
Ragdoll kočka
Ragdoll chovná stanice Chovná stanice koček Ragdoll
bubbledog-tibetska-doga
Tibetská doga Shangri La Bohemia.

 

 

blondpes.cz

První moderní online magazín o psech. Psí novinky z celého světa, právní poradna, fotoreportáže z výstav psů, štěňátka a psi na prodej, prezentace chovatelských stanic, atlas psů.
Informace o nových plemench psů, exotická a málopočetná plemena, žebříček popularity jednotlivých plemen a další exkluzivní informace na jednom místě.

To je portál pro pejskaře blondpes.cz

Tvorba vizitek pro chovatele psů a koček