Plemena od I

Ibizský chrt

Temperament

 

Půvabný ibizan si zachovává svůj lovecký instinkt. Pomocí svých smyslů, ostrého sluchu a čichu snadno najde i malá zvířata a vychutnává si každou příležitost honit vše, co se hýbe. Na rozdíl od většiny chrtů štěká, když něco pronásleduje. K cizím lidem je odměřený, někteří jedinci mohou být bázliví. Je jemný, mírný, vyrovnaný a loajální. Bude vám klidným a důvěrným mazlíčkem.

 

Celý článek...
 
Irský vlkodav

Irský vlkodav

Temperament

 

Dobře známý jako něžný obr, irský vlkodav je nekonfliktní plemeno. Doma je v klidný, citlivý a trpělivý, bezproblémový až sladký. I přes jeho velikost je vhodný k dětem, domácím zvířatům a dalším psům. K cizím lidem je odměřený a dokáže být i odvážný.

 

 

 

 

 

Celý článek...
 
Italský chrtík

Italský chrtík

Temperament

 

Chrt v malém provedení - italský chrtík sdílí většinu charakteristiky se svými většími kolegy. Miluje běhání a lov. Je velmi jemný a citlivý. Vůči cizím lidem odměřený až plachý. Rád se věnuje své rodině a k dětem i ostatním psům je bezproblémový. Snadno může být při tvrdší hře zraněn právě dětmi nebo většími psy.V přípravě

Celý článek...
 


tvorba-webovych-stranek-pro-chovatelske-stanice

Přidat chovnou stanici

Váš e-mail 
Název CHS 
www 
Plemeno 
Opište tento kód sdwjig SPAM prevence
    

reklama

tvorba wwwstranek pro chovatele
Moonbarks tvorba www pro chovatele psů
Ragdoll kočka
Ragdoll chovná stanice Chovná stanice koček Ragdoll
bubbledog-tibetska-doga
Tibetská doga Shangri La Bohemia.

 

 

blondpes.cz

První moderní online magazín o psech. Psí novinky z celého světa, právní poradna, fotoreportáže z výstav psů, štěňátka a psi na prodej, prezentace chovatelských stanic, atlas psů.
Informace o nových plemench psů, exotická a málopočetná plemena, žebříček popularity jednotlivých plemen a další exkluzivní informace na jednom místě.

To je portál pro pejskaře blondpes.cz

Tvorba vizitek pro chovatele psů a koček