Plemena od V

Velký švýcarský salašnický pes

Temperament

 

Velký švýcarský salašnický pes byl vyšlechtěn za účelem tahání. Jsou to vážní psi, které baví tahání saní, vozíků, kárek a zároveň jsou věrní rodinní psi. Aby byli šťastní, vyžadují neustálou společnost. K velmi malým dětem pro svou mohutnost není příliš vhodný, ale obecně vychází s lidmi v každém věku. Jsou to stražití hlídači, nejsou agresivní a jsou-li dobře vychovaní, k návštěvám budou zdvořilí.

 

 

 

 

Celý článek...
 
Vipet

Temperament

 

Vipet je ideálním mazlíčkem pro lidi, kteří hledají tichého psa a zcela oddaného mazlíčka. Vipet je velmi jemný i k dětem a bude jim úžasným společníkem. Doma je klidný, ale venku si dokáže užívat společných her i běhání. Je duševně i fyzicky velmi citlivý a musíte s ním podle toho zacházet.

 

Celý článek...
 
Výmarský ohař

Výmarský ohař

Temperament

 

Výmarský ohař je odvážný a nespoutaný, proto není zcela vhodný k malým dětem. Miluje běhání a lov - bez aktivit je rychle frustrovaný a má destruktivní sklony, pokud celý den zavřený doma. Může být tvrdohlavý a umíněný. Nejlépe mu bude s aktivním majitelem, kterému bude na procházkách zábavným společníkem.

 

 

 

 

 

Celý článek...
 


tvorba-webovych-stranek-pro-chovatelske-stanice

Přidat chovnou stanici

Váš e-mail 
Název CHS 
www 
Plemeno 
Opište tento kód lgncdj SPAM prevence
    

reklama

tvorba wwwstranek pro chovatele
Moonbarks tvorba www pro chovatele psů
Ragdoll kočka
Ragdoll chovná stanice Chovná stanice koček Ragdoll
bubbledog-tibetska-doga
Tibetská doga Shangri La Bohemia.

 

 

blondpes.cz

První moderní online magazín o psech. Psí novinky z celého světa, právní poradna, fotoreportáže z výstav psů, štěňátka a psi na prodej, prezentace chovatelských stanic, atlas psů.
Informace o nových plemench psů, exotická a málopočetná plemena, žebříček popularity jednotlivých plemen a další exkluzivní informace na jednom místě.

To je portál pro pejskaře blondpes.cz

Tvorba vizitek pro chovatele psů a koček