Plemena od F

Faraónský chrt

Faraónský chrt

Temperament

 

Mezi zájmy faraonského chrta patří lov a následné pronásledování. I když je doma klidný, velmi rád dovádí. Je citlivý, milující, jemný a dobře se snáší s dětmi a ostatními psy. Zatímco menší zvířata bude pronásledovat. K cizím lidem je zdrženlivý, někteří jedinci jsou bázliví. Toto plemeno má jedninečný projev - červená se, když je mile rozrušený. Od nosu a po uši.

 

Celý článek...
 
Foxteriér

Temperament

 

Energický, zvídavý, troufalý, divoký, hravý, nezávislý, rozpustilý a odvážný - takový je foteriér. Toto plemeno žije běháním, zkoumáním a pronásledováním. Obvykle je odměřený k cizím lidem. Rád štěká a hrabe.

 

Celý článek...
 
Francouzský buldoček

Francouzský buldoček

Temperament

 

Francozský buldoček je klaun. Stejně rád dovádí s milovanou rodinou jako se mazlí se svým oblíbeným členem smečky. Je roztomilý a sladký, družný a rád vás potěší.

 

Celý článek...
 


tvorba-webovych-stranek-pro-chovatelske-stanice

Přidat chovnou stanici

Váš e-mail 
Název CHS 
www 
Plemeno 
Opište tento kód vbtlsl SPAM prevence
    

reklama

tvorba wwwstranek pro chovatele
Moonbarks tvorba www pro chovatele psů
Ragdoll kočka
Ragdoll chovná stanice Chovná stanice koček Ragdoll
bubbledog-tibetska-doga
Tibetská doga Shangri La Bohemia.

 

 

blondpes.cz

První moderní online magazín o psech. Psí novinky z celého světa, právní poradna, fotoreportáže z výstav psů, štěňátka a psi na prodej, prezentace chovatelských stanic, atlas psů.
Informace o nových plemench psů, exotická a málopočetná plemena, žebříček popularity jednotlivých plemen a další exkluzivní informace na jednom místě.

To je portál pro pejskaře blondpes.cz

Tvorba vizitek pro chovatele psů a koček