Plemena od M

Maďarský ohař - Vižla

Maďarský ohař - Vižla

Temperament

 

Vižla byla šlechtěna jako lovecký pes a díky tomu disponuje obrovskou energií po celý den. Je živá, přátelská a dobře cvičitelná. Pokud nemá denně aktivity, bude frustrovaná a destruktivní. Vhodná pro aktivní majitele, kteří tráví mnoho času venku. Je také jemná, laskavá a citlivá. Většinou jsou tvrdohlavé, výjimečně i bázlivé a nebo vznětlivé. 

Celý článek...
 
Malinois

Malinois

Temperament

 

Pes s velkou energií a potřebou pravidelného vybití a fyzické stimulace. Je ostražitý, inteligenntí a vážný. Ideální hlídací nebo strážní pes. Vůči cizím lidem je rezervovaný a k ostatním psům může být agresivní. Chrání svoji rodinu i domov.

 

Celý článek...
 
Malorská doga - Perro de Pressa Malorquin

Temperament

 

Psi tohoto plemene jsou velmi sebevědomí, inteligentní, pozorní a ostražití. Přirozeně chrání všechny, které milují. Jsou stateční, na sebe tvrdí a pevně svázaní se svými majiteli. Obvykle moc neštěkají.

 

 

 

 

Celý článek...
 


tvorba-webovych-stranek-pro-chovatelske-stanice

Přidat chovnou stanici

Váš e-mail 
Název CHS 
www 
Plemeno 
Opište tento kód lefoxu SPAM prevence
    

reklama

tvorba wwwstranek pro chovatele
Moonbarks tvorba www pro chovatele psů
Ragdoll kočka
Ragdoll chovná stanice Chovná stanice koček Ragdoll
bubbledog-tibetska-doga
Tibetská doga Shangri La Bohemia.

 

 

blondpes.cz

První moderní online magazín o psech. Psí novinky z celého světa, právní poradna, fotoreportáže z výstav psů, štěňátka a psi na prodej, prezentace chovatelských stanic, atlas psů.
Informace o nových plemench psů, exotická a málopočetná plemena, žebříček popularity jednotlivých plemen a další exkluzivní informace na jednom místě.

To je portál pro pejskaře blondpes.cz

Tvorba vizitek pro chovatele psů a koček