Plemena od L

Labradorský retrívr

Labradorský retrívr - labrador

Temperament

 

Málo plemen si zaslouží sou popularitu jako labradosrký retrívr. Oddaný, poslušný a milý labrador vychází výborně s dětmi i psy i ostatními zvířaty. Rád vás potěší, naučí se něco nového a bude v tom vynikat. Je to silné plemeno, které miluje plavání. Denně potřebuje vzruchy, neboť se jedná o aktivní plemeno a nemá-li dostatek činnosti, může vás dostat do problémů.

 

 

 

 

 

Celý článek...
 
Louisianský leopardí pes - catahoula

Louisianský leopardí pes - Catahoula - pes s modrýma očima

Temperament

 

Louisiánský leopardí pes je atletický, robustní, potřebuje alespoň jednu hodinu cvičení / vyběhání každý den. Bez dostatečných aktivit se z něho pro svou velkou energii stane pes destruktivní nebo příliš hlučný. Většina leopardích psů je rezervnovaná k zicím lidem. Někteří mohou být ostří a jiní naopak plaší. Catahoula potřebuje důkladnou socializaci. Jedinci tohoto plemene mohou být dominantní a ne příliš přítelští zejména ke stejnému pohlaví. Ne vždy vychází dobře s ostatními domácími zvířaty.

Celý článek...
 


tvorba-webovych-stranek-pro-chovatelske-stanice

Přidat chovnou stanici

Váš e-mail 
Název CHS 
www 
Plemeno 
Opište tento kód moephs SPAM prevence
    

reklama

tvorba wwwstranek pro chovatele
Moonbarks tvorba www pro chovatele psů
Ragdoll kočka
Ragdoll chovná stanice Chovná stanice koček Ragdoll
bubbledog-tibetska-doga
Tibetská doga Shangri La Bohemia.

 

 

blondpes.cz

První moderní online magazín o psech. Psí novinky z celého světa, právní poradna, fotoreportáže z výstav psů, štěňátka a psi na prodej, prezentace chovatelských stanic, atlas psů.
Informace o nových plemench psů, exotická a málopočetná plemena, žebříček popularity jednotlivých plemen a další exkluzivní informace na jednom místě.

To je portál pro pejskaře blondpes.cz

Tvorba vizitek pro chovatele psů a koček