Plemena od P

Papillon - Motýlek

papillon

Temperament

 

Papillon, jehož jméno pochází z francouzského slova "motýlek", je malý španěl. Tento úžasný společník je velmi energický, dobře vycvičitelný a miluje společnost lidí. Díky své malé hmotnosti je snadno zvladatelný a jeho krásná srst nevyžaduje příliš péče.

 

Celý článek...
 
Porcelán - porcelaine

Temperament

 

Elegantní až noblesní porcelaine je veselý, přátelský, inteligentní a nadšený lovec. Vyžaduje dostatek pohybu a pravidelné aktivity. Ideální je pro majitele, ktří mu mohou dopřát lovecké vyžití, neboť jeho lovecké pudy jsou velmi silné. Uplatní se i jako hlídač.

 

Celý článek...
 
Puli

Puli

Temperament

 

Mop na pružinách, puli je plný energie a neustále zaneprázdněný a zvědavý. Potřebuje každodenní cvičení. tento chytrý pes je také svéhlavý. Vůči jiným psům se může chovate agresivně. Ochraňuje svou rodinu a hodně štěká.

 

Celý článek...
 


tvorba-webovych-stranek-pro-chovatelske-stanice

Přidat chovnou stanici

Váš e-mail 
Název CHS 
www 
Plemeno 
Opište tento kód psjtay SPAM prevence
    

reklama

tvorba wwwstranek pro chovatele
Moonbarks tvorba www pro chovatele psů
Ragdoll kočka
Ragdoll chovná stanice Chovná stanice koček Ragdoll
bubbledog-tibetska-doga
Tibetská doga Shangri La Bohemia.

 

 

blondpes.cz

První moderní online magazín o psech. Psí novinky z celého světa, právní poradna, fotoreportáže z výstav psů, štěňátka a psi na prodej, prezentace chovatelských stanic, atlas psů.
Informace o nových plemench psů, exotická a málopočetná plemena, žebříček popularity jednotlivých plemen a další exkluzivní informace na jednom místě.

To je portál pro pejskaře blondpes.cz

Tvorba vizitek pro chovatele psů a koček