Plemena od T

Tervueren

Temperament

 

Pozorný, ostražitý a aktivní tervueren je spolehlivý společník, kterému je nejlépe při aktivitách. Rád běhá, hraje si, je dobře vycvičitelný, rád venku i doma. Je chytrý a poslušný, ale nezávislý. Vůči cizím lidem se projevuje rezervovaně, k jimým zvířatům může být agresivní. Děti může štípnout do paty ve snaze je sehnat jako stádo.

 

Celý článek...
 
Thajský ridgeback

Thajský ridgeback

Temperament

 

Thajský ridgeback je mimořádně krásný, silný, atletický pes stvořený pro pohyb. žije v harmonii s ostatními domácími zvířaty i dětmi. Je inteligentní, důstojný a vynikající mazlíček. Pro thajského ridgebacka je důležitá pouze rodina a majitel. Ostatním lidem nebude věnovat ani svůj pohled. Díky podezíravosti vůči cizím lidem a také svému zajímavému vzhledu budí dojem hlídacího psa.

 

Celý článek...
 
Tibetská doga

Tibetská doga

Temperament

 

Tibetská doga je nezávislá, silná a teritoriální. K cizím lidem je nedůvěřivá, ale své rodině oddaná. Správná socializace jim pomůže od přehnané podezíravosti k cizím lidem. Jsou jemné a trpělivé k dětem. Můžou ale chránit svůj domov i před cizími dětmi. Obecně dobře vychází s jinými psy, jen zřídkakdy jsou agresivní. V Tibetu byli často drženi s Lhasa Apso. Většina tibetských dog dobře vychází s ostatními zvířaty.

 

Celý článek...
 
Tibetský španěl

Temperament

 

Tibetský španěl je nezávislý, odvážný a tvrdohlavý, ale také citlivý a poslušný. Má veselý přístup, baví ho hry a těší se na výlety s rodinou. Rád vyspává po boku své oblíbené osoby. Je to mimořádně příjemný a nenáročný pes. K ostatním psům je laskavý, k cizím lidem nedůvěřivý.

 

Celý článek...
 
Tosa Inu

Tosa Inu

Temperament

 

Tosy jsou od přírody vynikajícím strážcem své rodiny a obydlí. Jsou laskavé ke své rodině a mají extrémně vyrovnanou povahu. K dětem jsou výborné, nebudou děti kousat ani ze strachu ani z bolesti. Pro tosy je rodina nade vše. Jsou to inteligentní psi a nevyžadují těžký výcvik, pouze jemé zacházení. Velmi dobře reagují na tón vašeho hlasu. Celkově jsou loajální a poslušné.

Celý článek...
 


tvorba-webovych-stranek-pro-chovatelske-stanice

Přidat chovnou stanici

Váš e-mail 
Název CHS 
www 
Plemeno 
Opište tento kód upelgx SPAM prevence
    

reklama

tvorba wwwstranek pro chovatele
Moonbarks tvorba www pro chovatele psů
Ragdoll kočka
Ragdoll chovná stanice Chovná stanice koček Ragdoll
bubbledog-tibetska-doga
Tibetská doga Shangri La Bohemia.

 

 

blondpes.cz

První moderní online magazín o psech. Psí novinky z celého světa, právní poradna, fotoreportáže z výstav psů, štěňátka a psi na prodej, prezentace chovatelských stanic, atlas psů.
Informace o nových plemench psů, exotická a málopočetná plemena, žebříček popularity jednotlivých plemen a další exkluzivní informace na jednom místě.

To je portál pro pejskaře blondpes.cz

Tvorba vizitek pro chovatele psů a koček