American Bully - Americký Bully

O plemeni

 

American Bully je pes, který byl vyšlechtěn na konci 20.století. Často je zaměňován s Pitbulteriérem a ačkoli byl vyvinut mj. i z něho, není to pes stejného typu. Jedná se o nové plemeno, jeho chov je zaštíten např.  American Bully Breed Association (ABBA),  American Kennel Clubem (AKC) nebo European Bully Kennel Clubem (EBKC). Americký Bully byl šlechtěn z různých plemen po dobu 20 let. Mezi jeho vlastnosti patří: loajalita a stabilní chování k lidem. Cílem jeho šlechtění bylo odstranění agrese a kořenů bojového psa.

 

 

 

Právě tímto se Americký Bully liší od současných plemen typu bull - nebyl šlechtěn pro zápasy v aréně a toto plemeno by mělo představovat to nejlepší ze současných bull plemen - pitbulteriéra, staforda i bulteriéra.Země původu: USA

Váha: 31-54Kg

Délka života: 10-14 let

 

Srst: Krátká, hladce přiléhající, krátká s jemným leskem.

 

Barva srsti: Jákákoli barva je akceptovatelná kromě merle.

 

Temperament


Americký Bully je šťastný, stabilní a sebevědomý pes. Jemný a milující k lidem. Má dobrou povahu, je velmi loajální a oddaný své rodině. Je téměř vždy poslušný a nechce nic víc než potěšit svého pána. Vyniká svojí odvahou a inteligencí. toto plemeno je loajální a vyrovnaný po pitbulteriérovi, přičemž zůstává společenský a přívětivý jako americký stafordšírský teriér. Toto jedinečné plemeno je známé díky extrémní toleranci k dětem a ohromující dychtivostí potěšit svou rodinu. Je sebejistý, ale ne agresivní, má velmi příjemnou povahu. Fyzicky je tento svalnatý atlet velmi impozanntí. Je definicí síly i hbitosti. Toto plemeno je velmi univerzální a schopné se uplatnit v široké škále aktivit. Je-li vyprovokován, bojuje na život a na smrt a za každých okolností chrání svou rodinu před nepřítelem. Má velmi vysokou toleranci k bolesti.


Americký Bully potřebuje majitele, který je pevný, ale klidný, sebevědomý, ale s konzistentní povahou. Pro psa je přirozené udělat ve smečce pořádek, a proto je třeba vybrat majitele, který potřebám psa bude dobře rozumět. To je jediný způsob, jak může být vztah majitele a amerického bully harmonický.


 

Kolik stojí American Bully?

 

Toto plemeno lze od chovatele zakoupit i v České republice. Cena štěněte American Bully se pohybuje od 20 000,-Kč do 80 000,-Kč.

 

Fotogalerie plemene American Bully

 

American Bully - Americký bully American Bully - Americký bully American Bully - Americký bully American Bully - Americký bully American Bully - Americký bully American Bully - Americký bully

 

Chovatelské stanice American Bully v ČR

 

Chovatelské stanice psů v ČR


 

 

tvorba-webovych-stranek-pro-chovatelske-stanice

Přidat chovnou stanici

Váš e-mail 
Název CHS 
www 
Plemeno 
Opište tento kód tklldk SPAM prevence
    

reklama

tvorba wwwstranek pro chovatele
Moonbarks tvorba www pro chovatele psů
Ragdoll kočka
Ragdoll chovná stanice Chovná stanice koček Ragdoll
Papillon CHS Palava country art
Německý pinč CHS Německý pinč Tender Storm

 

 

blondpes.cz

První moderní online magazín o psech. Psí novinky z celého světa, právní poradna, fotoreportáže z výstav psů, štěňátka a psi na prodej, prezentace chovatelských stanic, atlas psů.
Informace o nových plemench psů, exotická a málopočetná plemena, žebříček popularity jednotlivých plemen a další exkluzivní informace na jednom místě.

To je portál pro pejskaře blondpes.cz

Tvorba vizitek pro chovatele psů a koček